Strona główna
  karnisze na zazdroski

Mooflon

Temat: Karnisze.....?
Ikuś, a moze kup te listwy do zazdrosek i przyklej na ramie okna u góry a nie od połowy okna, wtedy okno bedzie otwierać się z firanka, ale to chyba w niczym nie przeszkadza.....moja ciocia tak ma w kuchni i łazeince i nawet nieźle wygląda...

osobiście takich karniszy przysufitowych Ci odradzam bo mam i trzeba kilometry firanki żeby jako tako wygladało, chyba ze pomieszczenie jest niewysokie, wtedy odległośc od sufitu do parapetu jest nieduża i potrzebne jest mniej firanki a co za tym idzie kasy...

pozdr.
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=5844Temat: majowe dzieciaczki DRUGA CZĘŚĆ ==> HURA!
Przeprowadzamy się w piątek - mała walczy z zębami, więc jej szkoda.
A zdjęcia poszłam robić i okazało się, ze aparat jest rozładowany. Więc zrobie jutro. A dziś nawet kupiłam i powiesiłam firanki w dwóch pokojach. Jeszcze tylko u Emilki. No i nie wiem, jak w kuchni. Nie chciałam miec, nie mam karnisza, a teraz jakos tak mi łyso. Może jakieś zazdroski... sama nie wiem.
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=48247


Temat: okno kuchenne
Nie wyobrażam sobie domu bez firanek, a szczególnym uczuciem darzę zazdroski w kuchni. W tej chwili mam gładkie, batystowe, delikatnie haftowane na brzegach - na dole listewki przyklejone do ram (3-skrzydłowe okno) i na górze jedną całość na karniszu. A poza tym jeszcze jasnokremowe rolety w prowadnicach; kuchnię mamy od wschodu i słońce bardzo daje po oczach przy śniadaniu. I wcale nie jest tego za duzo, bo - jak napisała Fiona - rolety sa spuszczone tylko na noc i rano.

Marzy mi się dotrzyknięcie troche koloru do mojej kuchni, teraz mam wszystko w kororze kawy z mlekiem. Mam taki pomysł - niciana zazdroska (jak mi dziecko pozwoli, to sama udziergam) i kwiecista falbana pod sufitem.

Tyle o sobie. Generalnie optuję za zadroską. Łatwo sie zdejmuje i zakłada, a poza tym zasłania okno "od dołu" i nikt nie widzi co jest na stole.
Źródło: forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=4460


Temat: Dekoracje okien kuchennych
To wiem, tylko te firanki są całe podziurkowane i o to mi chodziło, a skoro już jesteśmy przy takich pojęciach, to karnisz do zazdrosek też ma swoją specjalną nazwę, tylko nie wiem jaką, ale wiem, że ma.
Źródło: life-forum.pl/viewtopic.php?t=91 Archiwum
 : Mooflon
 : karnisze sufitowe Murator
 : karnisz w oknie pod skosem
 : karnister plastikowy 30l
 : karnisze odliczenie
 : karnisze gips
 : karnisz CAFE
 : karnisze stylowe Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

 . : : .
Copyright (c) 2008 Mooflon | Designed by Elegant WPT